Mediat: Ky është i dashuri deputet i Iva Alikos (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:56 08-05-2016 Mediat: Ky është i dashuri deputet i Iva Alikos (FOTOT)

Vlonjatja Iva Aliko ka treguar në emisionin e Arian Çanit “Zonë e Lirë” se është në një marrëdhënie me deputetin e PDK në Kosovë.

Ajo shtoi se ai është rreth 45 vjeç, i martuar dhe me 4 fëmijë. Fill pas kësaj, mediat në Kosovë por edhe portalet në Shqipëri nisën hulumtimin e listës së deputetëve të PDK për të dalë në një emër që është ai i Besim Beqajt. 

Beqaj mund të jetë deputeti që i referohet “sexbomba” nga të dhënat që vetë ajo jep.

b.jpg

bes.jpg

iv.jpg

iv1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022761106491089
array(1) { ["section"]=> string(58) "mediat-ky-eshte-i-dashuri-deputet-i-iva-alikos-fotot-39824" }