Mediat raportojnë për sherr mes Capital T dhe Agon Amigës, përfshihet edhe 2po2

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:50 21-12-2015 Mediat raportojnë për sherr mes Capital T dhe Agon Amigës, përfshihet edhe 2po2

Mediat kosovare kanë raportuar për një sherr mes dy këngëtarëve të njohur, Capital T dhe Agon Amigës.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur në një qendër fitnesi në Prishtinë, ndërsa mediat shkruajnë se kjo është konfirmuar edhe nga policia. Raportohet se fillimisht këngëtarët janë përleshur fizikisht, më pas Capital T ka qëlluar me gurë automjetin e Agon Amigës.

Për këtë ngjarje ka reaguar edhe reperi 2po2, daja i Capital T, i cili në një postim në instagram shkruan: “Nëse mendoni se jem njerëz që na rrahin e na i gjumë me gurë, hajde provoheni.”

12359827_10153834456137472_9135281239636726078_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0056860446929932
array(1) { ["section"]=> string(84) "mediat-raportojne-per-sherr-mes-capital-t-dhe-agon-amiges-perfshihet-edhe-2po2-28276" }