Mediat zbulojnë datën, ja kur fillon Big Brother Albania

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:09 20-02-2017 Mediat zbulojnë datën, ja kur fillon Big Brother Albania

Ndonëse nga autorët e programit nuk është konfirmuar ende, mediat kanë zbuluar datën se kur do të nisë edicioni i nëntë i Big Brother Albania.

Mësohet se spektakli do të nisë të shtunën e 18 marsit në Top Channel dhe se siç është raportuar, do të drejtohet nga Arbana Osmani.

Autorët kanë paralajmëruar një edicion ndryshe dhe shumë surpriza.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032279968261719
array(1) { ["section"]=> string(61) "mediat-zbulojne-daten-ja-kur-fillon-big-brother-albania-69291" }