Mediet ndërkombëtare publikojnë fotot nudo të gruas së Donald Trump (NË BRENDËSI)

Publikuar tek: bota, më 17:09 02-08-2016 Mediet ndërkombëtare publikojnë fotot nudo të gruas së Donald Trump (NË BRENDËSI)

Gruaja modele e kandidatit për president të SHBA-së Donald Trump, zhvishet për një set fotografish të pacipa, duke përfshirë edhe skena lezbike.

Melani Trump, e cila mund të bëhet Zonja e Parë e SHBA-së shkon në shtrat me një bombë suedeze për një xhiruar fotot erotike.

Sllovenja 25 vjec në atë kohë, dhe Emma Eriksson, 21 vjec, bashkojnë fytyrat dhe i vënë krahun rreth njëra-tjetrës.

Këto foto janë publikuar në edicionin e janarit të 1996-ës, të revistës tashmë të vdekur “Max Magazine”.

Fotografitë i dhanë shkas kritikëve të cilët thonë se Melania tanimë është e papërshtatshme për solemnitetin e Shtëpisë së Bardhë.

Kandidati republikan Z. Trump e mbrojti gruan e tij duke thënë se fotot janë realizuar tre vjet para se ata të njiheshin.

Ndërsa fotografi që realizoi fotot, Jarl Alé de Basseville, tha mbrëmjen e kaluar: “Këto foto nuk janë porno por janë ikonike dhe të bukura”.

melanitrump2.jpgmelanitrump3.jpgmelanitrump.jpg

melanitrump6.jpg

 melanitrumpnudo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020355224609375
array(1) { ["section"]=> string(85) "mediet-nderkombetare-publikojne-fotot-nudo-te-gruas-se-donald-trump-ne-brendesi-48520" }