Medina, vajza e Shkëlzen Berishës shkon në klasë të 6-të, Sadija: S’di si do ta mbaj veten të mos qaj sot (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:50 18-08-2016 Medina, vajza e Shkëlzen Berishës shkon në klasë të 6-të, Sadija: S’di si do ta mbaj veten të mos qaj sot (FOTO)

Sadije Berisha, ish-bashkëshortja e djalit të Sali Berishës, Shkelzenit, thotë se sot ndihet e emocionuar dhe i vjen të qajë.

Arsyeja është jo pak e vogël. Vajza e saj Medina, që e ka me Shkëlzenin, pra mbesa e Sali Berishës, do të shkojë në shkollë. Dhe sot do të fillojë shkollën, duke qenë se në vendin ku jeton Sadija, sistemi arsimor ka tjetër calendar.

“Dita e parë e shkollës dhe Medina fillon klasën e gjashtë. Koha fluturon dhe do të përpiqem të bëj më të mirën që të mos qaj në takimin me prindër të ditës së sotme” shkruan Sadije Berisha, duke publikuar fotot e Medinës kur ka qenë e vogël dhe një tjetër në moshë më të madhe.

 

14081090_10155061551763765_1262446836_n.jpg

 

14054837_10155061551758765_1030314985_n.jpg10156814_10155061551753765_32540409_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.40818810462952
array(1) { ["section"]=> string(113) "medina-vajza-e-shkelzen-berishes-shkon-ne-klase-te-6-te-sadija-s-di-si-do-ta-mbaj-veten-te-mos-qaj-sot-foto-50084" }