MEGA-SKANDALI/ Politikanë nga nëntë shtete evropiane përfshihen në një orgji homoseksuale në Bruksel, organizatori zbulon gjithçka

Publikuar tek: bota, më 15:42 04-12-2020 MEGA-SKANDALI/ Politikanë nga nëntë shtete evropiane përfshihen në një orgji homoseksuale në Bruksel, organizatori zbulon gjithçka

Sipas organizatorit të orgjisë, përveç eurodeputetit hungarez Jozsef Szajer, kishte përfaqësues institucionalë nga Ukraina, Franca, Gjermania, Hollanda, Luksemburgu, Zvicra, Polonia dhe Spanja.

Jozsef Szajer nuk ishte i vetmi njeri me pushtet që mori pjesë në orgjinë homoseksuale të organizuar në Bruksel në të cilën u zbulua së bashku me 25 burra të tjerë.

Sipas David Manzheley, kishte përfaqësues nga nëntë vende të ndryshme evropaine.

Ai u rrëfye për mediat polake duke zbuluar detajet e asaj dhe të orgjive të tjera. Së pari, Manzheley deklaroi se ai kishte organizuar parti homoseksuale për dy vjet dhe se këto parti u bënë orgji në të cilat morën pjesë qindra njerëz. Pushime që nuk ndaleshin kurrë, madje as në kohën Covid. Deri javën e kaluar kur ai u zbulua brenda një apartamenti ku ishte edhe eurodeputeti Sovran hungarez.

Përfaqësuesit e nëntë shteteve evropiane

Në veçanti, organizatori i festave u përqëndrua tek burrat polakë me pushtet pasi gazetarët që e intervistuan ishin nga ai vend.

"Shumë figura publike nga vende të ndryshme marrin pjesë në ngjarjet e mia, duke përfshirë politikanë polakë. Ata kanë familje dhe kanë kërkuar që nga fillimi të mbajnë sekret pjesëmarrjen e tyre në orgjinë homoseksuale",- tha ai.

Por organizatori i partisë nuk u ndal me politikanët polakë. Ai gjithashtu foli për shumë shtete të tjera. Përveç ndjekësit të Orbanit dhe polakëve, kishte edhe përfaqësues institucionalë nga Ukraina, Franca, Gjermania, Hollanda, Luksemburgu, Zvicra dhe Spanja. Sipas përvojës së tij, më të zellshëm në këto festa ishin politikanët hungarezë dhe polakë.

Si u zbulua orgjia?

Një bombë e vërtetë që gjithsesi ka nevojë për konfirmim. Sipas përshkrimit të tij, të 25 pjesëmarrësit në orgji duhej të nënshkruanin një letër për të thënë se nuk ishin të infektuar me kosonavirus.

Organizatori i festës së orgjisë shpjegoi gjithashtu se si policët që zbuluan orgjinë hynë në shtëpi. Dikush që hyri në shtëpi e la derën hapur duke bërë që zhurmat të dilnin dhe të intrigonte fqinjët që thirrën policinë. Agjentët hynë në shtëpinë ku dera ishte thjesht e hapur dhe e gjetën veten të ballafaquar me një spektakël që kurrë nuk do të kishin besuar se po dëshmonin. Ndërkohë, prokurori i cili merret me çështjen konfirmoi se politikani hungarez u përpoq të arratisej nga banesa duke u ngjitur në dritare, por ai u zbulua, u identifikua dhe u gjobit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Avokati i Trump lëshon gazra gjatë një debati televiziv, mikrofoni kap gjithçka, mimika e këshilltares bën xhiron e rrjetit (VIDEO)
Është në Europë, por jo në BE, zbulohet arsyeja pse ky shtet do të përdorë në popullatë të tre vaksinat anticovid »
Article Logic
Execution time: 0.010740041732788
array(1) { ["section"]=> string(135) "mega-skandali-politikane-nga-nente-shtete-evropiane-perfshihen-ne-nje-orgji-homoseksuale-ne-bruksel-organizatori-zbulon-gjithcka-230174" }