Meghan Markle thyen rregullin mbretëror, ja çfarë bëri në sy të të gjthëve

Publikuar tek: bota, më 11:53 28-07-2018 Meghan Markle thyen rregullin mbretëror, ja çfarë bëri në sy të të gjthëve Meghan Markle dhe Princ Harry

Dukesha e Sussex, Meghan Markle është shndërruar në kryetemën e mediave, dhe çdo dalje e saj publike shoqërohet me komente të shumta.

Kësaj radhe është një foto që ka shkaktuar debate të mëdha në rrjet.

Çifti Princ Harry dhe Meghan Markle janë fotografuar duke u puthur në një garë polo e cila po zhvillohej për të mbledhur fonde për fëmijët e Afrikës.

Meghan i ka dorëzuar trofeun e fitores kapitenit Nacho Figueras dhe kur është kthyer tek bashkëshorti i saj menjëherë i ka dhuruar princit një puthje në publik.

Ky veprim i Dukeshës thyen protokollet e vendosura nga Familja Mbretërore por megjithatë ata edhe një herë na treguan se dashuria nuk njeh rregulla e kufi.

meghan.jpg

prince_harry_meghan_markle_shutterstock_editorial_9770956bh_huge.jpg

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013411998748779
array(1) { ["section"]=> string(80) "meghan-markle-thyen-rregullin-mbreteror-ja-cfare-beri-ne-sy-te-te-gjtheve-129406" }