Mehdi Malka, aktori i njohur feston ditëlindjen. I gëzuar mes miqve

Publikuar tek: kulture-art, më 09:20 21-03-2016 Mehdi Malka, aktori i njohur feston ditëlindjen. I gëzuar mes miqve

Mehdi Malka, një nga aktorët më të suksesshëm të humorit në Shqipëri, por edhe një nga më të dashurit, festoi dje ditëlindjen e tij.

Aktori i Teatrit Kombëtar, është shfaqur i gëzuar mes miqve të tij dhe aktorëve të teatrit.

Me dhjetëra urime për të. Malka s’ka ndryshuar aspak, edhe pse vitet kanë ecur por sigurisht që fakti se ka qenë gjithnjë aktiv në skenë e filma, e ka mbajtur përherë të ri. Ai ka mbushur plot 64 vjeç. Edhe redaksia e Newsbomb.al i uron plot vite të tjera të lumtura!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021728038787842
array(1) { ["section"]=> string(71) "mehdi-malka-aktori-i-njohur-feston-ditelindjen-i-gezuar-mes-miqve-35614" }