Melania dhe Ivanka Trump vizitë në Arabinë Saudite, por thyejnë rregullin (FOTOT)

Publikuar tek: bota, më 13:33 20-05-2017 Melania dhe Ivanka Trump vizitë në Arabinë Saudite, por thyejnë rregullin (FOTOT)

Melanie dhe Ivanka Trump kanë vizituar Arabinë Saudite, por dy zonjat e pushtetshme kanë thyer rregullin, thënë ndryshe, detyrimin që kanë femrat e këtij territori musliman.

Melania e cila shoqërohej nga Trump ka zbritur në tokën arabe, në Riad e veshur me një fustan të zi, por pa vënë shami në kokë, shkruan newsbomb.al.

Po ashtu dhe e bija  Donald Trump, e cila u shoqërua nga stafi presidencial është fotografuar e veshur me një fustan të gjatë por pa shami në kokë.

 

 melanie.jpgtru.jpgivanka.jpgtr.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012012004852295
array(1) { ["section"]=> string(84) "melania-dhe-ivanka-trump-vizite-ne-arabine-saudite-por-thyejne-rregullin-fotot-79334" }