Melania dhe Ivanka turpërojnë Presidentin Donald Trump në mes të Arabisë Saudite

Publikuar tek: bota, më 12:24 22-05-2017 Melania dhe Ivanka turpërojnë Presidentin Donald Trump në mes të Arabisë Saudite

Ish- Presidenti Barak Obama dhe zonja e tij Michelle Obama dy vite më parë vizituan Arabinë Saudite.

Gjatë kësaj vizite Michelle nuk pranoi të vërë shami dhe për këtë shpërtheu në akuza Donald Trump i cili tha se Zonja e Parë e atëhershme po fuste në luftë SHBA-të.

 “Shumë njerëz po thonë se fakti që zonja Obama refuzoi të vinte shami në Arabinë Saudite, ishte i mrekullueshëm, por ata u fyen. Boll armiq kemi”, shkruante Trump.

Shumë shpejt i harroi akuzat e tij Trump sepse gjatë vizitës së tij në Arabinë Saudite së bashku me Ivankan dhe Melanian asnjëra prej tyre nuk e vuri shaminë.

fhfghfgh.jpg

gf.jpg

456565654645.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Momenti shokues kur luani i detit tërheq vajzën e vogël nën ujë, shikoni ç’ndodh më pas (Video)
KUJDES fëmijët: Sa më shumë lodra të kenë fëmijët, aq më pak kreativë janë »
Article Logic
Execution time: 0.011783123016357
array(1) { ["section"]=> string(86) "melania-dhe-ivanka-turperojne-presidentin-donald-trump-ne-mes-te-arabise-saudite-79518" }