Melania e mërzitur gjatë inagurimit të Trump si President, zbulohet arsyeja

Publikuar tek: bota, më 21:56 27-01-2017 Melania e mërzitur gjatë inagurimit të Trump si President, zbulohet arsyeja

Një video ku Melania Trump shfaqej e mërzitur gjatë inagurimit të Trump bëri bujë në të gjithë mediat. Deri më tani nuk ishte bërë e ditur arsyeja por “The Sun” e ka zbuluar shkakun e mërzitisë së “Zonjës së Parë”.

Në fillim ajo kishte një buzëqeshje në fytyrë, e cila u venit pasi Trump ktheu kokën sërish. 

Në video duket qartazi momenti kur Donald Trump kthehet pas për të përshëndetur të gjithë, në atë moment Melania, bashkëshortja e tij buzëqesh, por ai nuk e sheh fare atë, ai fokusohet vetëm te vajza e tij Ivanka Trump.

Nëse i mbani sytë te Ivanka, do të kuptoni ndërkohë që Melania  shikon burrin e saj, Ivanka është ajo që bën kontakt me sy me babain e saj, dhe shkëmben një shikim dhe fjalë me të. Kanë qenë përdoruesit e Twitter ata që kanë zbuluar të vërtetën. Sipas asaj që raportojnë mediat Trump u kthye të shikonte vajzën e tij dhe injoroi gruan.

Lexoni edhe: Shokuese ajo që bën Melania sapo Donald Trump kthen shpinën (Video)

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012951850891113
array(1) { ["section"]=> string(80) "melania-e-merzitur-gjate-inagurimit-te-trump-si-president-zbulohet-arsyeja-66897" }