Melania e zemëruar keq me Donald Trump, nuk e lë ti kapë dorën (VIDEO që po bën xhiron e botës)

Publikuar tek: bota, më 08:00 25-04-2018 Melania e zemëruar keq me Donald Trump, nuk e lë ti kapë dorën (VIDEO që po bën xhiron e botës) Momenti kur Melania refuzon ti jape doren Trump

Presidenti francez Emmanuel Macron ka zhvilluar vizitën e parë në administartën shtetërore Trump.

Përvec të tjerash ajo që ka rënë në sy gjatë këtij takimi është momenti kur zonja e Parë Melania Trump dhe presidenti Donald Trump përshëndetën presidentin Macron dhe bashkëshorten e tij në Shtëpinë e Bardhë. Teksa bëheshin gati për fotografi, Presidenti u përpoq të mbante dorën e gruas së tij, ndërkohë që ajo e largoi atë.

Në pamjet e kapura shihet qartë Trump duke tentuar të kapur dorën e Melanasit, gjë që ajo e refuzoi. Kjo nuk është hera e parë që Melania refuzon t’i japë dorën presidentit amerikan. Këto veprime kanë rritur edhe më shumë spekulimet se dyshja kanë probleme martesore, për të cilat është shkruar shumë në mediat botërore.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « OKB dhe BE bëjnë thirrje për rinisjen e bisedimeve të paqes për Sirinë
Trump çudit botën me gjestin, shikoni çfarë i bëri Macronit (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012495040893555
array(1) { ["section"]=> string(99) "melania-e-zemeruar-keq-me-donald-trump-nuk-e-le-ti-kape-doren-video-qe-po-ben-xhiron-e-botes-118211" }