Melania Trump një zonjë e vërtetë, mbjell kopshtin në Shtëpinë e Bardhë (FOTO-VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 12:52 23-09-2017 Melania Trump një zonjë e vërtetë, mbjell kopshtin në Shtëpinë e Bardhë (FOTO-VIDEO)

Malenia Trump si një zonjë e vërtetë dhe punëtore ka mbjellë perime në kopshtin e Shtëpisë së Bardhë.

Por, përveç kësaj zonja e parë e Amerikës ka ecur në gjurmët që la Michell Obama, pasi ishte kjo  e fundit, e cila në vitin 2009 filloi të mbjellë kopshtin në kuadër të problemit serioz të obezitetit kryesisht tek fëmijët në Amerikë.

Ndërsa, sot Melania mbajti "amanetin” e ish zonjës së parë Obama.

“Faleminderit që erdhët të na ndihmoni të mbjellim perime”, u tha zonja Trump fëmjëve të vegjël që po e ndihmonin.

E veshur me  pantallona të zeza, këmishë me kuadrate dhe një palë dorashka të kuqe, Melania duket mjaft punëtore teksa punon me vogëlushët.

 

ap17265648277556_copy.jpg

 

images.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tragjedi, përmbytet varka e peshkimit, vdesin 21 persona, mes tyre dhe një grua shtatzënë
Meksika nuk gjen paqe nga tërmetet, kryeqyteti tronditet sërish »
Article Logic
Execution time: 0.0099599361419678
array(1) { ["section"]=> string(87) "melania-trump-nje-zonje-e-vertete-mbjell-kopshtin-ne-shtepine-e-bardhe-foto-video-93399" }