Melania Trump turpërohet para të gjithëve, shihni si reagon pas refuzimit nga i biri (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 11:34 22-01-2017 Melania Trump turpërohet para të gjithëve, shihni si reagon pas refuzimit nga i biri (VIDEO)

Melania Trump ka kaluar një moment të sikletshëm në ditën e saj të parë si “Zonja e Parë” e SHBA-ve.

Pas betimit të Donald Trump, gjatë paradës nga Capitol Hill për në Shtëpinë e Bardhë, Melania pati një moment të sikletshëm.

Teksa ka zgjatur dorën për të kapur të birin e saj 10 vjeçar, Baron, ai e ka refuzuar duke u tërhequr. Momenti turpërues për bashkëshorten e Donald Trump nuk i ka shpëtuar paparacit i cili ka filmuar të gjithë situatën dhe reagimin e saj. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011488199234009
array(1) { ["section"]=> string(95) "melania-trump-turperohet-para-te-gjitheve-shihni-si-reagon-pas-refuzimit-nga-i-biri-video-66269" }