Melinda poston foto nga plazhi dhe ‘çmend’ rrjetin: A nuk të thanë se unë jam...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:01 12-07-2020 Melinda poston foto nga plazhi dhe ‘çmend’ rrjetin: A nuk të thanë se unë jam...

Këngëtarja e njohur shqiptare Melinda Ademi, ka postuar një foto ku duket mjaft provokuese.

Këngëtarja e cila numëron afro një milion ndjekës në Instagram, është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto nga bregdeti, ku shihet me një bikini ngjyrë të verdhë dhe shumë sensuale.

“A nuk të thanë se unë jam një telash” shkruan këngëtarja krahas fotos.

Screenshot_16.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097658634185791
array(1) { ["section"]=> string(81) "melinda-poston-foto-nga-plazhi-dhe-cmend-rrjetin-a-nuk-te-thane-se-une-jam-213645" }