Menaxherët e Elvana Gjatës i mbyllin faqen "Vipave të Bllokut" për shkak të kësaj fotoje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:59 29-07-2016 Menaxherët e Elvana Gjatës i mbyllin faqen

Menaxhmenti i këngëtares Elvana Gjata i ka mbyllur faqen në IG Vipave të Bllokut pasi këta të fundit nuk pranuan të fshinin fotot e këngëtares.

Andy Gramm, DJ i ekipit që merret edhe me modalitete tjera, kishte kërkuar nga ‘Vipat e Bllokut’ të fshinin fotot e publikuara pa miratim të këngëtares ose llogaria do mbyllej për 24 orë.

Pas refuzimit për t’i fshirë fotot shumicën e të cilave i kishte postuar vetë Elvana, llogaria me mbi 135.000 ndjekës tani është fshirë.

Megjithatë, VIP-ate e Bllokut kanë hapur një llogari të re dhe kanë postuar sërish foton e Elvanës.

16 mijë ndjekësa kanë mundur të grumbullojnë sërish brenda pak orësh Vipat e Bllokut.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023412942886353
array(1) { ["section"]=> string(92) "menaxheret-e-elvana-gjates-i-mbyllin-faqen-vipave-te-bllokut-per-shkak-te-kesaj-fotoje-48075" }