Menaxheri i Elvana Gjatës reagon për shtatzëninë e këngëtares

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:19 15-11-2016 Menaxheri i Elvana Gjatës reagon për shtatzëninë e këngëtares

Pas reagimit të Lori Hoxhës vjen edhe ai i menaxherit të këngëtares Elvana Gjata për lajmin që mori dhenë, shtatzaninë e supozuar të këngëtares.

Blitz.al ka kontaktuar me menaxherin e artistes Elvana Gjata, Andy Gramm, i cili duke qeshur tha: “Sigurisht që asnjë nga këto lajme nuk është i vërtetë. Nëse Elvana është shtatzënë, atëherë edhe Lori do të martohet me Brunon”, ka thënë menaxheri i këngëtares duke iu referuar kështu edhe skenës plot humor e atmosferë mes Lorit dhe Brunos kur ku i fundit i këndoi ulur në gjunjë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031335830688477
array(1) { ["section"]=> string(67) "menaxheri-i-elvana-gjates-reagon-per-shtatzenine-e-kengetares-59540" }