Menaxherja e fushatës së Trump e pranon publikisht: Jemi pas

Publikuar tek: bota, më 17:37 23-10-2016 Menaxherja e fushatës së Trump e pranon publikisht: Jemi pas

Kellyanne Conway, menaxherja e fushatës së Donald Trump, ka pranuar publikisht gjatë një interviste për “Meet the Press”, se sondazhet tregojnë që kandidati republikan është pas Hillary Clinton.

“Jemi pas. Hillary Clinton ka një avantazh të madh. Ka bashkëshortin e saj, një his-president që bën fushatë për të. Jo vetëm kaq por edhe presidentin aktual dhe zonjën e parë”, tha ajo duke shtuar se “shumë reklama të fushatës së Clinton janë tepër negative për Trump”.

Conway foli edhe për sulmet personale ndaj Trump, si videot e publikuara së fundmi por të regjistruara vite më parë, ku ai dëgjohet teksa flet me fjalë vulgare për femrat.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Brenda Tempullit të Iluminatit, pamje që do t’ju shokojnë (Video)
Aksident i rëndë në SHBA, të paktën 13 të vdekur dhe 31 të plagosur nga përplasja e autobusit me kamionin »
Article Logic
Execution time: 0.010754108428955
array(1) { ["section"]=> string(65) "menaxherja-e-fushates-se-trump-e-pranon-publikisht-jemi-pas-57154" }