"Mendimet e dh*me" të Aleksandër Gjokës në supin e Landit të West Side Family

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:01 30-08-2015 Aleksandër Gjoka në supin e Landit të West Side Family

Aleksandër Gjoka në supin e Landit të West Side Family...

Padyshim një foto domethënëse por domethënien  e saj na e shpjegon vetë Landi. “Duke medituar dhe kompozuar në supet e Landit.  Motivi i këngës: O mendime, o mendime! Pse po m'vini kaq të dhime?!”, shkruan Landi teksa duket tërësisht i përqëndruar në tentativën e tij për të zbuluar mendimet e muzikantit.

Por Aurela Gaçe nuk e ka mbajtur dot të qeshurën. Dhe jo vetëm kaq. Ajo ka plotësuar edhe fjalinë e Landit.

“Pse po m'vini kaq të dh..me, se kjo punë është me të shtymë“, plotëson këngëtarja.

Nejse, rëndësi ka që këngëtarët argëtohen me njëri-tjetrin se ne s’morëm vesh gjë përveç të “dh*mes”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089240074157715
array(1) { ["section"]=> string(81) "mendimet-e-dh-me-te-aleksander-gjokes-ne-supin-e-landit-te-west-side-family-19506" }