Mendonte se gruaja e tradhtonte me shefin, burri i vret të dy mizorisht! Por ja cila ishte e vërteta…

Publikuar tek: bota, më 13:34 08-03-2019 Mendonte se gruaja e tradhtonte me shefin, burri i vret të dy mizorisht! Por ja cila ishte e vërteta…

Një burrë 22-vjecar, i quajtur Richard, dyshonte se e dashura e tij, Lucy, e tradhëtonte me shefin e tij, Darren, pasi ata flisnin shumë hërë në telefon kohët e fundit.

Burri dyshonte por nuk donte që t’i thoshte gjë gruas e tij pasi e dashuronte.

Kështu ai e ftoi shefin e tij në shtëpi për darkë që të shikonte si ata do reagonin.

Shefi dhe e dashura e tij bënë se bashkë shumë fotografi dhe bisedonin bashkë gjatë gjithë darkës por në një moment burri humbi durimin dhe i ka vrarë të dy me thikë .

Pas kësaj ai kontrolloi telefonin e të dashurës së tij ku zbuloi se shefi i kishte thenë të dashurës së Richard se Richardi do ngrihët në detyrë dhe do që t’ia bej suprizë. Burri 22-vjeçar nuk e vërtetoi dot se e dashura e tradhëtonte dhe i trishtuar u vetëdorezua në polici. Tashme ai mbahet në burg.

(Shefi- viktima)

53923233_565259660640823_6187282027797020672_n.png53615596_2159354680822552_8586495835024392192_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0060567855834961
array(1) { ["section"]=> string(105) "mendonte-se-gruaja-e-tradhtonte-me-shefin-burri-i-vret-te-dy-mizorisht-por-ja-cila-ishte-e-verteta-155655" }