Mëngjesi i kryeministrit Rama sot është ndryshe, pa politikë… ia dedikon vetëm Lindës (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:31 09-05-2017

Kryeministri Rama thotë një “mirëmëngjes” ndryshe.

Sot ka lënë mënjanë politikën dhe reformat që nga 2013-ta dhe deklaron se sot është një ditë për të mbështetur Lindën. Nuk bëhet fjalë për bashkëshorten e tij, por këngëtaren shqiptare, Linda Halimi, e cila sot ngjitet në skenën e gjysmëfinales në Festivalin Europian të Këngës, Eurovision 2017.

“Ju uroj gëzuar Ditën e Europës me këngën që përfaqëson Shqipërinë në Festivalin Europian të Këngës, Eurovision 2017. Sot, Lindita Halimi do të ngjitet në skenën e gjysmëfinales së parë të kësaj gare me këngën e saj “World”, ndaj le t’i japim të gjithë mbështetjen tonë #ForcaLindita”, shkruan Rama. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075869560241699
array(1) { ["section"]=> string(95) "mengjesi-i-kryeministrit-rama-sot-eshte-ndryshe-pa-politike-ia-dedikon-vetem-lindes-video-77962" }