Mëngjesi i Ramës nis me këto pamje marramendëse, ironizojnë komentuesit: Jepja edhe këtë grekut (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:20 31-01-2018 Mëngjesi i Ramës nis me këto pamje marramendëse, ironizojnë komentuesit: Jepja edhe këtë grekut (FOTO)

Mëngjesi i sotëm për kryeministrin Edi Rama ka nisur teksa poston foto nga linja e varkave të Parkut të Divjakës.

Këto imazhe Rama i cilëson si marramendëse, por komentuesit e kanë sulmuar sapo ka bërë këtë postim pas debatit për marrëveshjen me Greqinë dhe zgjerimit të saj me 12 milje det.

“MIRËMËNGJES dhe me këto pamje marramendëse të albumit të udhëtimit në linjën e sapokrijuar të varkave në Parkun Kombëtar të Divjakës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama, ndërsa komentuesit e ironizojnë duke i thënë që pse mos t’ja japë edhe këtë park kombëtar shtetit grek. 

xsa.jpg

 

27067272_10155522467856523_3914528128240200303_n.jpg

27073248_10155522467861523_3127711334450583821_n.jpg

27332249_10155522467911523_2367140848348761660_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02198600769043
array(1) { ["section"]=> string(105) "mengjesi-i-rames-nis-me-keto-pamje-marramendese-ironizojne-komentuesit-jepja-edhe-kete-grekut-foto-108569" }