“Mëngjesi i ripërtëritjes” MESAZHI i Asad pas bombardimeve në Damask, ja ku ndodhet Presidenti (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 08:44 14-04-2018 “Mëngjesi i ripërtëritjes” MESAZHI i Asad pas bombardimeve në Damask, ja ku ndodhet Presidenti (FOTO)

SHBA-të, Britania e Madhe dhe Franca sulmuan me raketa Damaskun. Sulmi erdhi pas sulmeve të mëparshme të përdorura nga presidenti Asad kundër popullit të tij.

Goditjet me raketë nga perëndimorët ndodhën në një laborator të prodhimit të armëve kimike në Damask.

Ndërsa pak minuta më parë Presidenca në Siri ka reaguar duke publikuar një video në Twitter. Pavarësisht sulmit duket se Asad nuk e ka ndryshuar rutinën e tij, ndërsa shfaqet me çantën e tij për të shkuar drejt zyrës.

“Mëngjesi ripërtëritjes” shkruhet në përshkrim.

presidenyi.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011322975158691
array(1) { ["section"]=> string(103) "mengjesi-i-riperteritjes-mesazhi-i-asad-pas-bombardimeve-ne-damask-ja-ku-ndodhet-presidenti-foto-116850" }