Mëngjesi nis me reshje, mësoni si pritet të jetë moti në vijim

Publikuar tek: aktualitet, më 06:16 16-04-2018 Mëngjesi nis me reshje, mësoni si pritet të jetë moti në vijim foto ilustruese

Mëngjesi i sotëm ka nisur me reshje në disa zona të vendit. Ndërsa gjatë ditës së sotme do të kemi një mot me vranësira dhe me reshje shiu me të karakterit lokal.

Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, zonat të cilat do të preken nga reshje shiu me intensitet të ulët janë ultësira perëndimore si dhe zonat malore.

Sa i përket temperaturave ato do të jenë 9 gradë celsius  në vlerat e tyre minimale në zonat malore dhe 26 gradë celsius në vlerat e tyre maksimale në zonat bregdetare. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndahet nga jeta parakohe një prej themeluesve të Partisë Demokratike
Sherr mes shqiptarëve dhe italianëve në burg, njëri në gjendje të rëndë »
Article Logic
Execution time: 0.011782884597778
array(1) { ["section"]=> string(68) "mengjesi-nis-me-reshje-mesoni-si-pritet-te-jete-moti-ne-vijim-117029" }