Mërgim Mavraj habit nga Kryeministria: Ka një thirrje për popullin

Publikuar tek: sport, më 13:24 29-06-2016 Mërgim Mavraj habit nga Kryeministria: Ka një thirrje për popullin

Futbollisti i kombëtares shqiptare Mërgim Mavraj ka habitur gjithë ndjekësit dhe fansat e tij kur është shfaqur nga aty ku jemi mësuar të shikojmë vetëm Edi Ramën gjatë këtyre 3 viteve.

Mavraj me ç’duket është një dashamirës i madh i kryeministrit Rama dhe teksa ka hedhur këtë foto nga pritja që iu bë te Kryeministria , Mavraj ka bërë edhe një thirrje për popullin.

“Oh popull jam gati për zgjedhjet e ardhshme. Voto 15” që është edhe numri i fanelës së tij.

“Kryeministria. Edi Rama”, vazhdon më tej me hashtag-et e tij Mavraj që me këtë foto ia ka bërë qejfin Ramës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096020698547363
array(1) { ["section"]=> string(71) "mergim-mavraj-habit-nga-kryeministria-ka-nje-thirrje-per-popullin-44931" }