Mërgim Mavraj i paduruar për Kampionatin Europian

Publikuar tek: sport, më 21:40 15-05-2016 Mërgim Mavraj i paduruar për Kampionatin Europian

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Mërgim Mavraj është tepër entuziast për faktin se shumë shpejtë do të nisin përgatitjet për Kampionatin Europian.

“Edhe një javë dhe fillojnë përgatitjet. Po i pres me padurim”, shkruan futbollisti në profilin e tij në “Facebook”.

Mërgim Mavraj do të jetë një nga shtyllat kryesore të mbrojtjes shqiptare, në krah të kapitenit Lorik Cana. 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10371398925781
array(1) { ["section"]=> string(55) "mergim-mavraj-i-paduruar-per-kampionatin-europian-40539" }