Merita Halili, këngëtarja shfaqet me zë magjik në këngën “Sa bukur na ka dalë nusja” (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 09:34 21-05-2016

E keni harruar Merita Halilin dhe zërin e saj? Ndoshta mund ta keni harruar, por ajo përkrah mikes së saj në New Jork, këndon këngën “Sa bukur na ka dalë nusja”.

Me një zë që nuk ka humbur asgjë nga ajo që të gjithë mbajnë mend, Merita Halili, vetëm nën tingujt e firzarmonikës, dhe nën zërin e dytë të Eli Farës, i jep tonalitet dhe qartësi të jashtëzakonshme këngës.

Eli Fara ka ditëlindjen por ajo gjendet në Nju Jork, prezente në një dasëm, të Arlinda Balidemaj, vajza që para se të martohet, ka ndarë me miqtë e saj këtë video.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024226188659668
array(1) { ["section"]=> string(93) "merita-halili-kengetarja-shfaqet-me-ze-magjik-ne-kengen-sa-bukur-na-ka-dale-nusja-video-41079" }