Merkato e 'çmendur', Igli Tare vendos çmimin për 'yllin' e skuadrës

Publikuar tek: sport, më 13:53 08-07-2018 Merkato e 'çmendur', Igli Tare vendos çmimin për 'yllin' e skuadrës Igli Tare

Skuadra e Lazios ka në përbërje të vetë një ndër lojtarët më të mirë të momentit në pozicionin e vet dhe ai është serbi Milinkovic-Savic, i cili kërkohet nga shumë skuadra të mëdha Europiane dhe një ndër to është Real Madrid.

Igli Tare së bashku me menaxherin e lojtarit kanë vendosur çmimin e mesfushorit me një vlerë prej 155 milion eurosh.

Mediat italiane raportojnë se Lazio nuk do të pranojë asnjë ofertë më të ulët se kjo. Gjithsesi mbetet për t’u parë në ditët e ardhshme të merkasots se çfarë do të ndodhë me lojtarin.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093009471893311
array(1) { ["section"]=> string(69) "merkato-e-cmendur-igli-tare-vendos-cmimin-per-yllin-e-skuadres-127186" }