‘Merkato’ e fortë te KLAN-i, largohet Ermal Mamaqi pas 3 vitesh, rikthehet bujshëm prezantuesja e njohur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:46 19-08-2019 ‘Merkato’ e fortë te KLAN-i, largohet Ermal Mamaqi pas 3 vitesh, rikthehet bujshëm prezantuesja e njohur (FOTO) Ermal Mamaqi

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi nuk do të jetë më pjesë e TV Klan. Megjithatë, drejtuesit e televizionit kanë arritur të rikthejnë Marina Vjollcën.

Burime nga TV Klan bëjnë me dije se do të ketë ndryshime të medha ne programacion. Mësohet se Ermal Mamaqi do të largohet nga Klan dhe ditën e shtune do jepet spektakli i humorit Duplex. Por, edhe ky emision do ndryshojë pasi do të prezantohet nga Marina Vjollca dhe krahas humorit, do të ketë elemente të tjera te spektaklit si të ftuar kengetare dhe muzike, raporton newsbomb.al

Mamaqi drejtonte programin ‘’Xing me Ermalin’’ prej vitesh në TV Klan.

mamaqi marina.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077230930328369
array(1) { ["section"]=> string(112) "merkato-e-forte-te-klan-i-largohet-ermal-mamaqi-pas-3-vitesh-rikthehet-bujshem-prezantuesja-e-njohur-foto-175777" }