Merkel me probleme shëndetësore, del video ku dridhet gjatë takimit zyrtar

Publikuar tek: bota, më 19:49 18-06-2019 Merkel me probleme shëndetësore, del video ku dridhet gjatë takimit zyrtar Kancelarja Angela Merkel

Kancelarja gjermane Angela Merkel gjatë pritjes protokollare të organizuar në Berlin për presidentin e ri ukrainas, Zelensky, është shfaqur në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Ndërsa po fotografohej me presidentin ukrainas, kancelarja Merkel është parë teksa dridhej. Sipas mediave u dyshua se shkak i dridhjes së kancelares gjermane, ka qenë dehidratimi dhe temperaturat e larta në Berlin.

Gjatë konferencës për shtyp, gazetarët e pyetën kancelaren Merkel rreth shëndetit të saj.

‘Jam shumë mirë, piva të paktën 3 gota me ujë të cilat më duheshin’, deklaroi kancelarja gjermane në konferencë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011940956115723
array(1) { ["section"]=> string(80) "merkel-me-probleme-shendetesore-del-video-ku-dridhet-gjate-takimit-zyrtar-168751" }