Merkel poston foto me Mustafën

Publikuar tek: foto-e-dites, më 23:55 30-06-2015 Merkel poston foto me Mustafën

Kjo foto është postuar në Instagram nga kancelarja gjermane Angela Merkel. Në foto shihen Merkel së bashku me kryeministrin e Kosovës, Isa Mustafa dhe ministrin e Jashtëm, Hashim Thaçi duke dalë nga godina e qeverisë. Delegacioni kosovar u prit në një takim dje në Berlin nga kancelrja gjermane me nderimet më të larta shtetërore. 

Lexo lajmin: Merkel poston foto me Mustafën dhe Thaçin në Instagram

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01021409034729
array(1) { ["section"]=> string(36) "merkel-poston-foto-me-mustafen-15035" }