Mero Baze publikon foton: Shkrepur gjysëm ore pas vrasjes së Azemit, ja dy njerëzit që e hodhën në rrugë

Publikuar tek: politike, më 18:20 27-10-2017 Mero Baze publikon foton: Shkrepur gjysëm ore pas vrasjes së Azemit, ja dy njerëzit që e hodhën në rrugë

Gazetari Mero Baze ka publikuar një fotografi të rrallë të Sali Berishës dhe Genc Pollos, pas vrasjes së Azem Hajdarit.

Sot u vendos busti i Azem Hajdarit në vendlindjen e tij, por Baze rikthen në vëmendje këtë moment duke pretenduar se foto është shkrepur vetëm gjysëm ore pas vrasjes së Hajdarit.

Ja çfarë shkruan ai:

Shikojeni këtë foto. Është shkrepur gjysëm orë pas vrasjes së Azemit në Spital Ushtarak. Këta ishin dy njerëzit e fundit që takoi Azemi dhe që e nxorrën në rrugë tek vrasësit. Shikoni si e shikojnë njëri tjetrin, gjysëm orë më pas, për të kuptuar nga se janë të shqetësuar.

efw34frt3fr.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01081919670105
array(1) { ["section"]=> string(108) "mero-baze-publikon-foton-shkrepur-gjysem-ore-pas-vrasjes-se-azemit-ja-dy-njerezit-qe-e-hodhen-ne-rruge-97454" }