Merr dënimin dhe bën super arratisje nga gjykata, polici e ndjek, por bie nga shkallët dhe thyen 4 brinjë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:30 25-09-2020 Merr dënimin dhe bën super arratisje nga gjykata, polici e ndjek, por bie nga shkallët dhe thyen 4 brinjë (VIDEO) Momenti i arratisjes

Një ngjarja dramatike ka ndodhur në një gjykatë në Hillsboro të SHBA-ve, pasi një i akuzuar për trafik droge është arratisur në momentin që iu komunikua vendimi me 6 muaj burg.

Ngjarja ka ndodhur të martën, dhe siç shihet në video 34-vjeçari Nickolaus Garrison ka bërë një arratisje spektakolare.

Gjatë ndjekjes, një punonjës policie u rrëzua nëpër shkallë dhe ka thyer 4 brinjë. Garrison doli nga gjykata dhe u arratis, ndërsa polici që e ndoqi përfundoi në spital me brinjë të thyera dhe një tronditje të lehtë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01302695274353
array(1) { ["section"]=> string(116) "merr-denimin-dhe-ben-super-arratisje-nga-gjykata-polici-e-ndjek-por-bie-nga-shkallet-dhe-thyen-4-brinje-video-221647" }