Merr flakë Bashkia e Kamzës, shtëllungat e tymit mbulojnë zonën, një person tenton të hapë derën me forcë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:28 19-09-2020 Merr flakë Bashkia e Kamzës, shtëllungat e tymit mbulojnë zonën, një person tenton të hapë derën me forcë (VIDEO) FotoMontazh: Bashkia Kamez ne flake

Pjesa ballore e Bashkisë së Kamzës ka shpërthyer në flakë pak minuta më parë.

Është ish-kryebashkiaku Xhelal Mziu ai që publikon pamjet dhe thotë se zjarri ka shpërthyer në këto momente. Ndërkohë, mbi tarracën e hyrjes së Bashkisë, shihet një person me shkallë që tenton të lëvizë diçka mes flakëve, ndërsa një tjetër tenton të hapë me forcë derën kryesore por largohet.

Mesa duket, në Bashkinë Kamëz sot nuk ka personel për shkak se është ditë pushimi. Nuk dihet se cili është shkaku i zjarrit.

VIDEO:

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012693166732788
array(1) { ["section"]=> string(116) "merr-flake-bashkia-e-kamzes-shtellungat-e-tymit-mbulojne-zonen-nje-person-tenton-te-hape-deren-me-force-video-220911" }