Merr flakë fshati i vendlindjes së deputetit, zjarri ndimohet nga era (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:28 17-07-2017 Merr flakë fshati i vendlindjes së deputetit, zjarri ndimohet nga era (FOTO)

Vatra e zjarrit në fshatin Manati, të rrethit të Lezhës, është riaktivizuar, por këtë herë edhe më i fuqishëm.

Këtë herë, bëhet e ditur se flakët po avancojnë me shpejtësi, pasi ndimohen dhe nga era e fortë. Deri tani në flakë janë përfshirë kodrat e fshatit Manati, por raportohet se shumë shpejt flakët po u afrohen edhe banesave në fshatin tjetër, Grykë që po ashtu është i rrezikuar.

Ndërkohë vlen të theksojmë se fshati Manati i rrethit të Lezhës, është vendlindja e deputetit dhe kreut të PBDKSH, Eduard Ndocaj. newsbomb.al

20156117_10154965383061523_4864806542798840603_n.jpg

20228316_10154965382086523_5344747878947381389_n.jpg

20106353_10154965382321523_6247591239100353605_n.jpg

20139745_10154965382351523_4922575704280431023_n.jpg

20155772_10154965382571523_6551115214602904763_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Situata alarmante e zjarreve në vend, Edi Rama publikon foto nga vendngjarja dhe shpjegon gjendjen
Zhduken tre fëmijë të mitur në Tiranë, dy vajza dhe një djalë »
Article Logic
Execution time: 0.011247873306274
array(1) { ["section"]=> string(79) "merr-flake-fshati-i-vendlindjes-se-deputetit-zjarri-ndimohet-nga-era-foto-86453" }