Merr flakë hambari në Fier, digjet një fugon i parkuar aty pranë, zjarri rrezikon disa banesa

Publikuar tek: aktualitet, më 16:44 25-09-2020 Merr flakë hambari në Fier, digjet një fugon i parkuar aty pranë, zjarri rrezikon disa banesa

Një hambar me bar është përfshirë nga flakët në fshatin Kallm i Madh të fierit.

Si pasojë është djegur një fugon i parkuar aty pranë, ndërsa zjarri rrezikon edhe disa banesa.

forcat zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve, ndërsa mendohet se shkak për zjarrin ka qenë një shkëndijë elektrike.

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010012865066528
array(1) { ["section"]=> string(98) "merr-flake-hambari-ne-fier-digjet-nje-fugon-i-parkuar-aty-prane-zjarri-rrezikon-disa-banesa-221656" }