Merr flakë makina në ecje në aksin rrugor Elbasan-Tiranë (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:43 10-05-2020 Merr flakë makina në ecje në aksin rrugor Elbasan-Tiranë (DETAJE) Ilustruese

Një makinë është përfshirë në flakë në ecje në aksin rrugor Elbasan Tiranë.

Bëhet me dije se shkak ka qenë një shkëndijë elektrike por fatmirësisht shoferi nuk është lënduar.

Njoftimi i policisë: Në aksin rrugor Elbasan-Tiranë,  në fshatin Gracen, në automjetin  tip "Pezho", me drejtues shtetasin K.B., i cili ka qënë në lëvizje e sipër, ka rënë zjarr.

Në vendngjarje shkoi menjëhrë grupi hetimor dhe zjarrfiksja  dhe nga veprimet e para hetimore rezulton se zjarri ishte aksidental si pasojë e një shkëndije elektrike.

Drejtuesi i mjetit nuk ka pësuar asnjë lëndim dhe nuk ka asnjë pretendim në lidhje me shkakun e rënies së zjarrit në automjet.

Automjeti ishte i pajisur me të gjithë dokumentacion përkatës për të qarkulluar.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013262987136841
array(1) { ["section"]=> string(70) "merr-flake-makina-ne-ecje-ne-aksin-rrugor-elbasan-tirane-detaje-205829" }