Merr flakë makina në ecje, shoferi shpëton për mrekulli

Publikuar tek: aktualitet, më 19:47 30-08-2017 Merr flakë makina në ecje, shoferi shpëton për mrekulli

Një automjet ka marrë zjarr në ecje në segmentin rrugor Vlorë - Novoselë, fatmirësisht pa viktima.

Shoferi i mjetit tip “Benz”, ka mundur të shpëtojë duke dalë nga automjeti menjëherë sapo ka ndjerë nxehtësinë poshtë sediljes së tij.

Por nuk ka shpëtuar makina që është shkrumbuar tërësisht. Forcat e zjarrfikëses dhe policia kanë mbërritur në vendngjarje, ndërsa hetimet për zbulimin e shkakut të zjarrit vijojnë, mendohet të jetë shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fieraku i dënuar katër vite më parë ekstradohet nga Italia
Zjarr në Shkodër, rrezikohen disa shtëpi, mbërrijnë forcat e Ushtrisë »
Article Logic
Execution time: 0.012138843536377
array(1) { ["section"]=> string(60) "merr-flake-makina-ne-ecje-shoferi-shpeton-per-mrekulli-90668" }