Merr flakë makina në ecje, shpëton shoferi tek zona e Laprakës

Publikuar tek: aktualitet, më 19:35 28-05-2020 Merr flakë makina në ecje, shpëton shoferi tek zona e Laprakës

Një automjet ka marrë flakë pasditen e sotme në ecje tek kryqëzimi i Laprakës, në Tiranë.

Mësohet se shkak është bërë një defekt teknik.

Bëhet me dije se në ato momente në makinë ndodhej vetëm drejtuesi, shtetasi K.V., i cili fatmirësisht është në gjendje të mirë.

Ndërkohë grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe po vijojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091509819030762
array(1) { ["section"]=> string(68) "merr-flake-makina-ne-ecje-shpeton-shoferi-tek-zona-e-laprakes-208186" }