Merr flakë në ecje makina në Gjirokastër, shoferi përjeton momente shokuese

Publikuar tek: aktualitet, më 21:44 04-01-2017 Merr flakë në ecje makina në Gjirokastër, shoferi përjeton momente shokuese

Një automjet është përfshirë nga flakët në ecje në aksin rrugor Subash-Gjirokastër në fshatin Humelice.  Sipas burimeve të policisë mësohet se mjeti tip "Audi" mori zjarr nga një shkëndijë elektrike.

 Në makine ishte vetem shoferi, shtetasi Xh. M nga Lazarati i cili fatmirësisht ka dalë nga mjeti pa u dëmtuar.  Uniformat blu bëjnë me dije se ka qenë vet drejtuesi i mjetit i cili ka telefonuar policinë.

Menjëherë në vendngjarje shkuan shërbimet e Qarkullimit Rugor dhe  Shërbimi Zjarrfikës ku bënë të mundur shuarjen e zjarrit ndërsa mjetin e transportuan me karrotrec. Shoferi shprehet se është ndjerë i befasuar nga zjarri, por fatmirësisht ka arritur të dalë nga makina pa u lënduar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestimi i hajdutit në Tiranë, zbulohet e kujt institucioni është BMW-ja e vjedhur
Breshëri plumbash drejt lokalit në Vlorë, plagosen 3 të rinj »
Article Logic
Execution time: 0.013469934463501
array(1) { ["section"]=> string(80) "merr-flake-ne-ecje-makina-ne-gjirokaster-shoferi-perjeton-momente-shokuese-64612" }