Merr flakë një makinë në qendër të Sarandës

Publikuar tek: aktualitet, më 22:28 13-11-2020 Merr flakë një makinë në qendër të Sarandës Foto ilustruese

Një makinë tip ‘Benz’ është djegur mbrëmjen e sotme në qendër të Sarandës.

Flakët kanë qenë të mëdha dhe gati e kanë shkrumbuar të gjithë mjetin, por fatmirësisht nuk ka pasur njerëz të lënduar.

Zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Sipas autoriteteve shkak i këtij zjarri dyshohet të jetë bërë një defekt teknik.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Numri në rritje i të infektuarve, Spitali i Shkodrës i pari në Veri që do të presë pacientë me Covid-19
Arrestohen 3 të rinj në Elbasan, mes të cilëve dhe një vajzë »
Article Logic
Execution time: 0.011997938156128
array(1) { ["section"]=> string(50) "merr-flake-nje-makine-ne-qender-te-sarandes-227653" }