Merr fund dilema, agjenti i Hysaj zbulon përfundimisht të ardhmen e mbrojtësit shqiptar

Publikuar tek: sport, më 15:07 23-08-2019 Merr fund dilema, agjenti i Hysaj zbulon përfundimisht të ardhmen e mbrojtësit shqiptar Agjenti i Elseid Hysajt

E ardhmja e Hysaj duket se do të jetë sërish te Napoli. Pas zërave të merkatos që e lidhinin me skuadra të ndryshme, mbrojtësi i Kombëtares pritet të qendrojë në “Sao Paolo” të paktën deri në janar kur hapet sërish merkato.

Është agjenti i lojtari ai që konfirmon qendrimin e tij te skuadra e Ançelottit. Pas daljes nga zyrat e Fiorentinës ku po diskutonte të ardhmen e Biraghi te Interi, agjenti është pyetur edhe për të adhmen e Hysaj dhe përgjigja e tij ka qenë e shkurtër.

“Do të qendrojë te Napoli”, deklaroi Mario Giuffredi për mediat e pranishme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065200328826904
array(1) { ["section"]=> string(93) "merr-fund-dilema-agjenti-i-hysaj-zbulon-perfundimisht-te-ardhmen-e-mbrojtesit-shqiptar-176118" }