Merr fund lidhja e Jonida Vokshit me Dj.Sardin, zbulohen arsyet e ndarjes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:16 15-04-2019 Merr fund lidhja e Jonida Vokshit me Dj.Sardin, zbulohen arsyet e ndarjes

Moderatorja Jonida Vokshi dhe DJ Sardi Shehu janë një ndër çiftet më të përfolur të momentit.

Ndonëse ata nuk kanë konfirmuar asgjë rreth lidhjes së tyre, burime për ‘Panorama Plus’ bëjnë me dije dyshja i kanë dhënë fund romancës disa mujore.

Miqtë e tyre flisnin për një histori shumë romantike dhe të bukur mes tyre, por që ka marrë fund. Sipas ‘Panorama plus’ shkak i ndarjes ka qenë xhelozia e cila është bërë shkak për konfliktet mes tyre, duke qenë se Sardi është shumë i lakmuar nga vajzat në jetën e natës.

Miq të tyre të afërt kanë treguar se Jonida nuk e shoqëron më Sardin në netët e tij ku luan në club-et e njohur të Tiranës.

Jonida dhe Sardi kanë fshirë njëri-tjetrin edhe nga rrjetet sociale duke i dhënë fund historisë së tyre.

-640-0-5cb49b3d59873.png

-640-0-5cb49b3e1740f.png

-640-0-5cb49b3ec532b.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066521167755127
array(1) { ["section"]=> string(79) "merr-fund-lidhja-e-jonida-vokshit-me-dj-sardin-zbulohen-arsyet-e-ndarjes-160546" }