Merr fund lidhja me Kejsin, ja kush është modelja seksi që i ka 'rrëmbyer' zemrën Stresit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:06 04-07-2020 Merr fund lidhja me Kejsin, ja kush është modelja seksi që i ka 'rrëmbyer' zemrën Stresit (FOTO) Stresi me të dashurën

Stresi është një nga këngëtarët më të njohur dhe më të suksesshmë në vendin tonë. Arkimed Lushaj është gjithnjë në qendër të vëmendjes për shkak të jetës aktive që bën, përfshirë atë profesionale dhe private.

Nëse ndalemi tek kjo e fundit, ka shumë për të thënë. Lidhja e tij me Kejsin bëri shumë bujë në mediat sociale, madje ata u fejuan së bashku. Mirëpo lidhja nuk funksionoi siç shumë e prisnin.

Duke qenë se Kejsi jetonte në Kanada e Stresi në Shqipëri, largësia bëri të vetën. Ata tashmë janë ndarë përfundimisht. Reperi vijon jetën e tij në Tiranë.

Vetëm pak kohë më parë ai ka festuar ditëlindjen e tij, që duhet thënë ishte një festë gjigante. Mes shumë të ftuarve, ajo që ra në sy ishte vajza bionde, e cila shfaqej non stop në krah të këngëtarit.

st_copy.jpg

Bëhet fjalë për Atalanta Kërçyku, biondja seksi, e cila mban disa kurora miss-i dhe vitin e fundit përfaqësoi vendin tonë në “Miss World”. Atalanta prej vitesh është shfaqur në ekranet shqiptare dhe aktualisht është pjesë e formatit “She’s on top”.

str.jpg

Ashtu si shihet edhe në fotot e siguruara nga “Gazeta Shqiptare”, nuk kanë munguar as përqafimet në festën e organizuar për festën e ditëlindjes së reperit.

stre.jpg

stresui.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098128318786621
array(1) { ["section"]=> string(98) "merr-fund-lidhja-me-kejsin-ja-kush-eshte-modelja-seksi-qe-i-ka-rrembyer-zemren-stresit-foto-212810" }