Merr fund 'telenovela', Luka Modriç i përgjigjet INTERIT

Publikuar tek: sport, më 17:52 13-08-2018 Merr fund 'telenovela', Luka Modriç i përgjigjet INTERIT

Luka Modriç ishte prej kohësh një ndër emrat më të përfolur të kësaj merkatoje.

Zikaltërit ishin të "fiksuar" pas kroatit, pasi do e zgjidhte problemin që ka prej vitesh në mesfushë.

Megjithatë tashmë duket se gjithçka i është kthyer normalitetit, pasi 32 vjeçari do të qendrojë te Real Madrid.

Këtë e vërteton edhe trajneri Julen Lopetegui, i cili ka ftuar lojtarët për finalen e Superkupës së Europës ndaj Atletico Madrid dhe nënakmpioni i botës është i grumbulluar me skuadrën dhe do të jetë gati për të ndihmuar kampionët e Europës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036060094833374
array(1) { ["section"]=> string(60) "merr-fund-telenovela-luka-modric-i-pergjigjet-interit-131001" }