Merr fund tmerri i qytetarëve të Tiranës, policia arreston xhepistin e urbanëve

Publikuar tek: aktualitet, më 17:12 24-03-2018 Merr fund tmerri i qytetarëve të Tiranës, policia arreston xhepistin e urbanëve Foto ilustruese

Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e një 28 vjeçari, i cili akuzohet për një sërë grabitjesh në kryeqytet.

Sipas informacioneve, grabitësi me iniciale A.B prej kohësh ishte kthyer në tmerrin e udhëtarëve të autobuzëve të kryeqytetit, pasi vidhte çanta, portofolë dhe celularë.

Policia po punon në zbardhjen e plotë të dosjes së 28 vjeçarit, i cili rezulton edhe më parë si një person me precendentë penalë nën akuzën e vjedhjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Akuza e rëndë për FSSH: 4 mijë euro për t’u punësuar
ALARMANTE/ Asgjë s’ka mbaruar në SHKODËR, një tjetër PERMBYTJE pritet në fund të marsit (RAPORTIMET E HUAJA) »
Article Logic
Execution time: 0.01124119758606
array(1) { ["section"]=> string(85) "merr-fund-tmerri-i-qytetareve-te-tiranes-policia-arreston-xhepistin-e-urbaneve-114399" }