Merr kokainë në metronë publike, 23 vjeçari: Jam shumë i turpëruar (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 14:58 24-06-2015

Një punëtor është vënë në qendër të një debati të madh në Londër, pas publikimit të një video ku ai shfaqet duke marrë kokainë në metronë publike të Londrës.

Tom Osborne, që sipas medias britanike punon në një bankë, është filmuar duke thithur kokainë në Northern Line. 23 vjeçari i vënë në qendër të vëmendjes pasi doli video, i ka thënë një mikut të vet se nuk e mban mend këtë incident. Miku i tij thotë: Ai është i turpëruar nga kjo që ka ndodhur.

Në video ai i thotë një pasagjeri tjetër që ishte aty duke i ofruar kokainën: Ti nuk je polic? Dhe më pas shton: Më pëlqen ta marr.

Ai në video thotë se ka marrë shumë kokainë.

Pavarësisht apelit për informacione në median sociale sa i përket videos, që mendohet se është bërë tre javë me parë, policia e transportit public në Britani është duke kontaktuar  me djalin. Policia do të hetojë rastin dhe u kërkon dëshmitarëve që të dëshmojnë kundër tij.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012684106826782
array(1) { ["section"]=> string(76) "merr-kokaine-ne-metrone-publike-23-vjecari-jam-shume-i-turperuar-video-14545" }