Merr më shumë se 7 mijë euro në muaj? Blendi Fevziu flet për rrogën (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:05 11-07-2019 Merr më shumë se 7 mijë euro në muaj? Blendi Fevziu flet për rrogën (VIDEO)

Blendi Fevziu është padyshim një nga personazhet më të ndjekur të ekranit shqiptar.

Po ashtu Fevziu komentohet edhe për jetën e tij dhe jo rrallë herë është përfolur si një ndër gazetarët më të paguar.

Së fundmi Blendi ka qenë i ftuar në emisionin '3-shat', ku është vënë përballë Bora Zemanit. Kjo e fundit mes të tjerash e ka pyetur edhe për rrogën.

"Merr më shumë se 7 mijë euro në muaj?", i ka thënë Bora. Por se si është përgjigjur Fevziu na duhet të presim kur të transmetohet emisioni.   

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007439136505127
array(1) { ["section"]=> string(79) "merr-me-shume-se-7-mije-euro-ne-muaj-blendi-fevziu-flet-per-rrogen-video-171858" }