Merr më shumë se 7 mijë euro në muaj? Blendi Fevziu zbulon rrogën dhe i lë pa fjalë të gjithë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:41 12-07-2019 Merr më shumë se 7 mijë euro në muaj? Blendi Fevziu zbulon rrogën dhe i lë pa fjalë të gjithë

Blendi Fevziu është një ndër gazetarët më të suksesshëm në Shqipëri dhe sigurisht edhe më i paguari. Shpesh rroga e tij është komentuar.

Ndërkohë, i ftuar tek '3-shat", Bora Zemani e ka pyetur pikërisht për një gjë të tillë.

Moderatorja e ka pyetur nëse merr më shumë se 7 mijë euro në muaj, ndërsa Fevziu i ka habitur të gjithë me përgjigjen.

"Po i marr", tha ai. "A të ngelet ndonjë lek pas shpenzimeve që ke", e pyet sërish Bora, ndërsa Blendi përgjigje:"Pa dyshim që më ngelet".

-640-0-5d2856aeaaf55.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.73072290420532
array(1) { ["section"]=> string(99) "merr-me-shume-se-7-mije-euro-ne-muaj-blendi-fevziu-zbulon-rrogen-dhe-i-le-pa-fjale-te-gjithe-171988" }