Merr në makinë dhe tenton të përdhunojë shoqen e gruas, arrestohet 30-vjeçri (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:36 10-02-2017 Merr në makinë dhe tenton të përdhunojë shoqen e gruas, arrestohet 30-vjeçri (Emri) foto ilustruese

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e polciisë së Durrësit pasi akuzohet se ka tentuar të kryejë mardhënie seksuale me dhunë me shoqen e gruas.

Burime të policisë Durrës bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi Nik Lila, një emër i njohur për blutë e Durrësit pasi ka qenë i dënuar më parë për dhunë në familje.

Bashkëshortja e 30- vjeçarit me A.L. 23 vjeçe me të cilën është në proces divorci dhe shoqja e saj Xh. M. 22 vjeçe kanë kallzuar në polcii se janë dhunuar nga  sipas kallëzimit janë dhunuar nga 30-vjeçari.

Denoncimi është bërë ditën e mërkurrë dhe vetëm një ditë më parë 30-vjeçari ka marrë në makinë shoqen e bashkëshortes dhe duke e kërcënuar e ka çuar në sektorin Rinia. Aty ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale pa dëshirën e saj.

Mbi 30-vjeçarin rëndojnë akuzat e dhunës në familje, dëmtime të tjera me dashje, si dhe heqja e paligjshme e lirisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « NGJARJE E TMERRSHME NË FIER: I riu vret të dashurën dhe veten në makinë (Si u gjetën të vdekur në Fuoristradë)
Gjykata Administrative rrëzon padinë e ish-deputetit Dashamir Tahiri »
Article Logic
Execution time: 0.010792016983032
array(1) { ["section"]=> string(86) "merr-ne-makine-dhe-tenton-te-perdhunoje-shoqen-e-gruas-arrestohet-30-vjecri-emri-68319" }